sobota 28. února 2009

Excalibur novinky

Protože jsem sem dlouho nic nenapsal, tak se to pokusím trochu napravit alespoň teď. Excalibur "přestávka" zatím stále trvá, nic převratně nového se neudálo. Ale o Excaliburu se mi v poslední době nějak pozřele často zdá (což nechápu), stále tedy existuje možnost, že by se Excalibur přeci jen mohl reálně objevit. O jeho pravděpodobné podobě zde bylo napsáno docela dost, ale dilema papír kontra internet stále zůstává. Pravděpodobně by začal v internetové podobě, doplňková papírová varianta též není vyloučena. Pro jeho internetovou podobu je podstatné softwarové řešení, takže se v následujících dnech zkusím porozhlédnout.

Rozdělaných internetových i neinternetových projektů zcela různých podob mám teď tolik, že zatím nevím, kdy se k Excaliburu dostanu. Ale až se tak stane, tak mohu slíbit, že to opravdu bude stát za to. Neboť všechno, co dělám, se snažím dělat velice důsledně. Zatím je ale Excalibur stále ve stádiu plánů v šuplíku a k jejich zhmotnění ve formě elektronického Excaliburu (jaký to paradox!) dojde až v ten správný okamžik.

Abych nezapomněl, stále existuje možnost objednat si Excalibur Classic na www.excal.cz. Jeho cena je nyní 150 Kč + poštovné 80 Kč. Nebo se dá koupit v Prestu ve Zlatnické ulici v Praze za 199 Kč (ušetříte za poštovné). Na www.excal.cz je teď doprodej starých, ale dobrých her (např. Spellcross, Mig Alley, Apache Havoc, I Have No Mouth And I Must Scream, Cue Club...) za 30 Kč / hru.

Pokud máte cokoliv k Excaliburu, tak to napište do komentářů, Excalibur blog samozřejmě stále sleduji, vzájemná výměna názorů zatím může probíhat aspoň zde, když znovurozjetí Excaliburu tak dlouho trvá!

6 komentářů:

Anonymní řekl(a)...

Jsem prga!!!!

Anonymní řekl(a)...

Už s tím dej pokoj, byl to trapný pokus a nikoho to dál nezajímá.

Anonymní řekl(a)...

to Krad: a ze tebe to nezajima, tak proc sem pises. Evidentne te to zajima.

Uz bylo na case! Kocici zapasy trvaly dlouho.

Anonymní řekl(a)...

Žije, on žije!!!!!!!!!!!!!!! :-)

-ml- řekl(a)...

Excalibur Classic jdou teď doslova na dračku, za poslední týden se jich na www.excal.cz prodalo 7! Skladem už jich mám jen asi 30 kousků (z nákladu 2.000 ks) a pak už žádný Excalibur nebude, ledaže bych zase nějaký NOVÝ vydal... Vůbec celkově se mi prodeje letos lehce zvýšily, asi je to tou krizí?

-ml- řekl(a)...

Protože zásoby Excalibur Classic dochází (už jich je na skladě jen něco přes 20), stáhl jsem zásoby z prodejny Pressto CZ ve Zlatnické ulici a místo nich jsem umístil některé Nejlepší hry: Spellcross, Apache Havoc, Mig Alley, Parkan, I Have..., Chata kocoura Leopolda, Amiga, Pro Pinball: Big Race USA. Cena je 49 Kč (na www.excal.cz jsou za 30 Kč, ale k tomu je poštovné a balné 80 Kč, takže do třech kousků se vám vyplatí si do Pressto CZ zaskočit, máte-li to nedaleko).